Home / O nas

O nas

Nasza firma powstała w 1991 roku w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy chcieliby mieć więcej czasu i pieniędzy na zarządzanie własną firmą dzięki wydzieleniu na zewnątrz spraw nie związanych z podstawową działalnością, choć nie mniej ważnych dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Ofertę kierujemy do Klientów, którzy czystość i estetykę otoczenia traktują jako jeden z ważnych elementów jakości życia i w związku z tym chcą mieć pewność, że będzie ona utrzymywana przez profesjonalistów.

Nazwa naszej firmy zobowiązuje nas do wyznaczania nowych trendów w branży obejmującej usługi porządkowe. Systematycznie śledzimy wszelkie nowości z zakresu technologii wspomagających sprzątanie i na bieżąco przenosimy je do naszej oferty. Stale poszerzamy także asortyment usług z zakresu projektowania krajobrazu i pielęgnacji terenów zielonych.

Wyrazem fachowości jest dla nas możliwość wykonywania dla Klienta usługi nie tylko nowoczesnej, ale także kompleksowej. Jako nieliczni w branży oferujemy zarówno sprzątanie i czyszczenie obiektów, jak również całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych, w tym koszenie zieleni oraz odśnieżanie. Doświadczenie w branży zdobywane przez tyle lat oraz wypracowany potencjał pozwalają nam dzisiaj realizować usługi porządkowe na każdym obiekcie i terenie zewnętrznym o każdej porze roku i dnia.

Współpraca z naszą firmą to nie tylko korzyści w postaci bardziej przyjaznego miasta, osiedla czy miejsca pracy, ale także likwidacja ryzyka i kosztów związanych z zatrudnianiem kadry zaangażowanej w prace porządkowe.

Usługi porządkowe wykonywane przez naszą firmę poznali Klienci Gorzowa Wielkopolskiego i innych miejscowości województwa lubuskiego, a także Poznania, Szczecina, Głogowa, Szczecinka - jesteśmy otwarci na współpracę poza miastem naszej siedziby.